טיפול בחרדות // טיפול בחרדה // טיפול בהתקפי חרדה // טיפול בהפרעות פאניקה

טיפול בחרדות – טיפול טבעי בחרדה

*הטקסט כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והוא מתייחס לנשים וגברים כאחד

אם הגעת לדף הזה ואתה קורא אותו, זה אומר שישנו איזשהו קושי בחיים שלך עכשיו. יכול להיות שאתה כבר יודע בדיוק מה יש לך ויכול להיות שאתה עדיין מחפש מה זה. אני מקבלת הרבה שיחות טלפון מאנשים שחווים סימפטומים שונים ומשונים וגם מוזרים, בגוף ובנפש אבל לא יודעים להסביר מה יש להם. אני יודעת שזה קצת מבלבל ולכן אנסה לפשט קצת את הדברים בשבילך דרך הכתוב בהמשך.

טיפול בחרדותיכול להיות שאתה מרגיש תחושת מחנק לא מוסברת, יכול להיות שזה דופק מהיר ולא נעים, יכול להיות שזה לחץ ועומס בחזה שיושב עליך כל היום וכל הלילה, יכול להיות שאתה פשוט לא יכול לאכול או לישון, יכול להיות שאתה מרגיש כאבים או דקירות מוזרות בכל מיני חלקים בגוף ויכול להיות שאתה אפילו לא יודע להסביר את התחושה המוזרה שיש לך.

חשוב לי להרגיע אותך ברגע הזה ולהסביר כי כל מה שאתה חווה כרגע זה תגובות של מערכת העצבים שלך ללחץ שקיים בגוף ובנפש ואלה סימפטומים, כלומר, תגובה גופנית למשהו שמתרחש בגוף או בנפש שלך (מחשבה, פעולה, לחץ, רגש) ויש לו סיבה. הגוף והנפש שלנו אמנם מורכבים ביותר אך הם פועלים לפי מערכת חוקים וכללים מאוד מובנית ומדויקת. שום דבר לא קורה במערכת הפנימית שלך ללא סיבה או ככה סתם, פשוט אין חיה כזאת. לכן, כל מה שאתה מרגיש כרגע, בין אם אתה יודע את הסיבה לזה ובין אם אין לך מושג מהי, הסיבה קיימת. המטרה הראשונה שלנו בטיפול זה לאתר את הסיבה לתחושות שלך ולמגר אותה!

טיפול בחרדות – טיפול בהתקף חרדה

לאחר שנמצא את הסיבה למה שאתה מרגיש, אתה הולך לעבור תהליך מדהים של רכישת כלים מועילים לחיים וסוג של אימון אישי ל"הבראה" טבעית דרך שינוי מחשבות ואמונות פנימיות (פסיכותרפיה = שינוי עמדות ואמונות). זה נכון שאומרים שהכול נמצא בראש. המחשבות והאמונות שלך זה כמו תוכנת ההפעלה של המחשב הפנימי שלך (המוח), כמו בכל מערכת הפעלה לפעמים מתרחשים בה באגים קלים (הרגלים לא מועילים). במקרה של באג במערכת ההפעלה יש לעשות שדרוג פנימי של המערכת. אני מקווה שהדימוי הזה מספיק בהיר. זה מה שאנחנו הולכים לעשות בטיפול – אנחנו נמצא את הבעיה, גם בגוף וגם בנפש ונטפל בה בדרכים טבעיות ואפקטיביות שנבדקו לאורך הרבה מאוד שנים. אנחנו הולכים לטפל בגוף שלך באמצעים גופניים וטבעיים כגון: שינוי תזונתי, פרחי באך, שינוי הרגלי חיים פשוטים, עבודה אנרגטית (הילינג). ואנחנו הולכים לטפל בנפש שלך (מוח = מערכת הפעלה פנימית = מחשבות ואמונות) בכלים פנימיים כגון: דמיון מודרך, מדיטציה, שיחות אימון, פעולות פשוטות מכוונות לתכנות עצבי מחדש (כמו התקנה מחדש של התכנה הפנימית), אוטו סוגסטיה, כלים מתוך NLP ועוד.

מה הצעד הראשון שלך לעבר ריפוי, בריאות שלמה ותחושה טובה?

חשוב לי לגלות לך ברגע זה שחרדות והתקפי חרדה, זהו תחום שאני מכירה באופן אישי. כבר מגיל מאוד צעיר חוויתי חרדות קשות ותכופות וזה הוביל אותי לחקור ולנבור בהן על מנת להבין את התופעה. לזמנים, הלכתי ללמוד במכללת לוסקי במסלול ארבע שנתי + שנתיים השתלמות נוספת לתואר מאסטר בשיטת לוסקי (מטפלת בכירה ומורה מוסמכת). סופו של הסיפור הארוך והמייגע הזה עם חרדות הוא שנפרדנו לשלום.

היום, אחרי הכשרה מקצועית ומסודרת ואחרי שאני מכירה את הנושא הזה לעומקו, המטרה שלי היא לעזור לכמה שיותר אנשים להיפטר מהתופעה הנוראית הזו ועלי לציין כי התוצאות מדברות בעד עצמן. שילוב של ידע מקצועי מעמיק + ארגז כלים נרחב וניסיון אישי (חוויה אישית) בנושא נותן לי את היתרון ואת היכולת לעזור לך באמת.

כעת, הצעד הראשון הוא לדבר איתי ולקבוע פגישת אבחון בה אני אתשאל אותך על מנת לקבל תמונת מצב מקיפה. בנוסף, לקראת פגישת האבחון שנקבע, אני אשלח לך במייל מספר טופסי אבחון, להם תצטרף להקדיש כשעה וחצי מזמנך ולמלא בתשומת לב ולהחזיר אלי במייל עד הפגישה. את המידע שיתקבל אני אעבד בתכנה מיוחדת שתיתן תוצאות של פרופיל אישיות שלם ותאפשר לי לזהות את החולשות ואת מקור התחושות הלא נעימות שלך. התהליך הזה מדייק ומקצר את תהליך הטיפול לכדי עד 10 מפגשים (במקום שנה-שנתיים אצל פסיכולוג). לאחר אבחון מקיף ומסודר נקבע וניפגש למספר פגישות אישיות / קבוצתיות לצורך תיקון ושכלול של הקושי שאובחן, כל זאת בכלים וטכניקות טבעיות ואפקטיביות מאוד. אם יש לך רצון חזק ואמיתי לצאת לדרך חדשה, אל תדחה את תחילת תהליך הריפוי שלך למחר או לאחר החגים, דבר איתי כבר עכשיו וצא לדרך חדשה.

אל תזניח את התחושות שלך ואת החיים שלך!

חשוב לציין שרצון הוא לא מספיק בשביל לקבל תוצאה ויש לעשות את הצעד הראשון ולאחר מכן השני וכך הלאה עד להשלמת המשימה שלך. העניין הוא שאתה לא לבד ואשמח ללוות אותך בתהליך שלך בצורה מקצועית ונעימה. טבען של תחושות הוא שאם לא מטפלים בזה, זה לא נעלם. לא מגיע לך לחיות עוד יום אחד עם התחושות הלא נעימות האלה, אפילו לא דקה אחת נוספת!

התקשר כבר עכשיו וביחד נחזיר לך תחושה טובה לחיים : 050-7967745

דאגתי לרכז למספר מאמרים את הידע המקיף על התהליכים הפיסיולוגיים שמתרחשים בגוף בזמן חרדה והדרכים הקונבנציונאליות לריפוי. המאמר הזה נועד לתת לך חומר רקע על מה שקורה לך בזמן חרדה ולעזור לך להבין את מה שאתה מרגיש וחווה. לפניך מאמר מקיף שכתבתי על התקפי חרדות כולל סקירה מקיפה והדגמה של אבחון וטיפול טבעי משולב על פי שיטת לוסקי. המאמר הזה יכול להסביר לך הרבה מאוד מהדברים שאתה מרגיש, כדאי לקרוא אותו עד הסוף. אם יהיו לך שאלות נוספות, אני כאן, במייל או בנייד.

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים האלה :

7 עובדות חשובות על חרדה
שאלות ותשובות נפוצות על חרדות FAQ
הפרעות חרדה – רקע וסקירה מקיפה
איך להתגבר על התקף חרדה בזמן שהוא קורה
תיאור מקרה מהקליניקה על טיפול בחרדות
17 דרכים לטפל בחרדה באופן טבעי
איך מטפלים בחרדה על פי שיטת לוסקי
מה זה התקף חרדה? תסמינים וסוגי טיפול
סדנה לטיפול קבוצתי בחרדות

רוצה לקבל פרטים נוספים על טיפול בחרדות ?

טיפול בחרדות