למה כדאי לך להשתמש בתוספי תזונה (ואיזה) כחלק בלתי נפרד מתהליך ההרזיה וההבראה של הגוף שלך

בטח כבר יצא לך לשמוע את אחת הטענות הללו:

"הירקות של היום הם לא אותם ירקות כמו פעם" או,

"לעגבנייה הזו אין בכלל טעם וריח של עגבנייה אמיתי" או,

"תעשיית הבשר מזריקה אנטיביוטיקה ותרופות בכמויות אדירות וזה עובר אלינו כשאנחנו אוכלים בשר" או,

"כל הג'אנק והסוכרים המעובדים האלה בטח הרסו לך את המעיים".

אז לטענות הללו יש לא מעט אמת בתוכן, אמנם לא בכולן וגם כאן יש לא מעט מיתוסים והטעיות אבל בואי ננסה לעשות סדר בנושא.

חיידקי מעיים

אכן התזונה המערבית של היום מורכבת ברובה ממזונות מעובדים, וביניהם קמחים מעובדים, מאפים, מזונות מוכנים ומוקפאים, שמנים צמחיים מעובדים ומוקשים, צבעי מאכל, חומרים משמרים, חומרי תפיחה ועוד רשימה ארוכה של תוספי E משהו שלא אני ולא את לא יודעים לבטא את שמם (וטוב שכך).

מה שקורה הוא, שהגוף שלך ממש לא מכיר את החומרים הללו, ובעיקר, החיידקים שיושבים במעיים שלך שהם בעצם האחרים על פירוק המזון ותהליך ספיגתו בגוף. לא רק שהם לא יודעים מה לעשות עם כל החומרים הללו, החומרים המעובדים הללו מזיקים לאוכלוסיית החיידקים החיוניים הללו ויש אפילו כאלה שמשמידים אותם כמו פצצת הירושימה. אני אפילו לא מדברת על הנזק שנגרם לביומה שלך (אוכלוסיית החיידקים) אחרי שנטלת כמה מנות של אנטיביוטיקה ואני מניחה שיצא לך לנטול אנטיביוטיקה ב-5 השנים האחרונות כי זה בערך הזמן שלוקח לביומה להשתקם במידה ולא גרמת לה הרס נוסף.

מעבר לזה, ישנם החיידקים הלא טובים, הפטריות והטפילים, שמשגשגים ומתרבים ועושים חיים משוגעים כאשר הם מקבלים את הסוכר המעובד, הקמחים הלבנים ואת כל הג'אנק שיורד לך בצנרת. החיידקים הרעים הללו רוצים לחיות לא פחות מהטובים והם משתמשים בטריקים קטלניים כדי לגרום לך לאכול עוד ועוד מהג'אנק ולהמשיך להזין אותם. הידעת? החיידקים (טובים או רעים) שולחים מסרים למוח שלך דרך מערכת העצבים שלך וגורמים לחשקים בלתי נשלטים. זו אחת הסיבות למה את לא מצליחה לעמוד בהחלטות שלקחת על עצמך כמו "אני לא אגע יותר בלחם הזה" או "אני רק אטעם כפית מהעוגה ואניח לזה" כאשר בפועל טרפת חצי מעוגה. אז החדשות הטובות הן שזה לא קרה כי את חסרת אופי ועמוד שידרה, אלא כי החיידקים הרעים (וביניהם קנדידה וחברותיה הטובות) פקדו על המוח שלך לאכול את העוגה הזו ובעצם, להזין אותם.

כל עוד הביומה שלך לא מאוזנת – זאת אומרת שיש הרבה מידי חיידקים רעים ומעט מידי חיידקים טובים, הרזיה ובריאות יכולים להישאר בגדר חלום רטוב ואת תמשיכי להאשים את עצמך, לכעוס על עצמך ולהעניש את עצמך בעוד בולמוס בלתי נשלט – מעגל קסמים אכזרי שכזה.

תכל'ס, מה שהסברתי לך כרגע, זה קיצור של קיצור של סיפור ארוך. ההשפעות של חוסר איזון בביומה שלך הן קריטיות ומשפיעות לא רק על החשקים והזלילות שלך אלה על הבריאות כולה. זה משפיע באופן ישיר על מערכת החיסון שלך וגורם לתגובות אוטואימוניות (כאשר מערכת החיסון תוקפת את עצמה), רגישויות, אלרגיות, פריחות, גירודים, פטריות בעור ועל חלקים שונים בגוף, ליחה, בעיות עיכול, גירוד באזניים, דלקות אוזניים ועיניים, עצבנות, חרדות, דיכאון, נפיחות בבטן, עצירויות, שלשולים, כאבי ראש / מיגרנות, ומה לא…!

למה כדאי לך להשתמש בתוספי תזונה כחלק בלתי נפרד מתהליך ההרזיה וההבראה של הגוף שלך

את מתחילה להבין מה החשיבות של איזון הביומה שלך?

ואיך עושים את זה….?

  1. תזונה בריאה – נטולת סוכרים, קמחים, לקטינים, שמנים צמחיים מעובדים, חומרים משמרים וכל שאר הג'אנק שמעמיס את רוב רובם של מדפי הסופר שאת מבקרת בו באופן קבוע.
  2. תוספי תזונה שיעזרו לביומה שלך להשתקם לאט לאט ולהבריא וביניהם: פרוביוטיקה, פרהביוטיקה, ויטמינים, מינרלים, סיבים תזונתיים ועוד כמה.

הנחיות לתזונה בריאה שמעודד שריפת שומנים והרזיה טבעית תמצאי בתכנית הדגל שלי Hypno-Slim להרזיה קלה בכוח של התת מודע.

כדי להקל עליך, הכנתי רשימה של תוספי תזונה מומלצים שאני קונה באופן קבוע בעצמי מאתר iherb (במחיר הרבה יותר משתלם מבארץ) לירידה במשקל ולאיזון הביומה שלך.

בתיאבון ולבריאות

יולי ביילין ND ,LMD

יולי ביילין

נ.ב. לחצי כאן פרטים מלאים והצטרפות לתכנית הרזיה בריאה "היפנו-סלים" ולעולם לא תפספסי שום עדכון חשוב ממני