מה בין קורטיזול והמשקל שלך

מכל ההורמונים שיוצרים אינטראקציה בתוך הגוף שלך על בסיס יומי, קורטיזול עשוי להיות הכי מוכר לך. הוא גם עשוי להיות הסיבה הנסתרת שגורמת לך להשמין:

האם קורטיזול הוא האויב הגרוע ביותר שלך?

אם הבטת לאחרונה בגוף שלך במראה והבחנת בשומן עודף סביב המותניים ובאזור הבטן שלך, או תחושה של חוסר שליטה בדחפים שלך לאכול מזונות לא בריאים.

אז אתה צריך לדעת את האמת המטורפת הזו, שרופאים, פסיכולוגים ומומחים לירידה במשקל גילו. אתה לא יכול להפסיק לזלול, לא רק בגלל חוסר כוח רצון או בגלל שאתה גרגרן. אתה לא מסתובב עם גלגל עזר סביב המותניים שלך רק בגלל הגנים שלך.

בעצם, אתה אוכל יותר ממה שאתה אמור לאכול בגלל בעיה עמוקה יותר.

הסיבה הזו עלולה עשויה להיות רמות גבוהות מידי של קורטיזול (הורמון הלחץ) שמציף את המערכת שלך. קורטיזול גורם לאחסון שומן עודף, יוצר הרס במערכת העיכול שלך ומתעסק עם רמות הסוכר ואינסולין בדם אשר גורם לחשקים למתוקים וג'אנק-פוד שבלתי ניתן לעמוד בפניהם. מעגל קסמים הרסני.

אם לא תכיר ותפתור את הבעיה הזו במוח ובמערכת העצבים שלכם – לא תוכל לשפר את מערכת היחסים שלך עם אוכל או עם הגוף שלך, לא משנה כמה "דיאטות" תעשה או כמה "ממושמע" תנסה להיות.

כדי ליצור שינוי אמיתי, עליך להוריד את תגובת הלחץ של הגוף שלך ולכבות את מצב הכוננות הגבוה שמופעל בתוך הגוף שלך במצבי לחץ. זה ממש קריטי. בלי הפעולה הזו אתה נדון לחזור למעגל של אכילה בלתי נשלטת ועליה במשקל תוך זמן קצר מאוד אחרי כל "דיאטה" – אפקט יו-יו.

למרבה המזל, ישנה דרך פשוטה וטבעית להוריד את רמות הקורטיזול שלך במהירות ובאופן טבעי ובטוח ולהפעיל את המטבוליזם של הגוף שלך כך שישרוף שומן במקום לאגור שומן. פעולה זו מאפשרת למערכת העצבים שלך להירגע ולפנות החוצה את הקורטיזול העודף, מה שגורם לגוף שלך לשרוף שומן עודף. אפילו יותר טוב מזה, זה מחווט מחדש את המוח שלך כך שאתה חושק במזונות בריאים ומזינים וסופג יותר מינרלים וויטמינים חיוניים במערכת העיכול שלך!

מה בין קורטיזול והמשקל שלך

זה נקרא מדיטציה – וזו הסיבה למה הכנסנו מדיטציה מונחית להפגת סטרס מיידית לתוך תכנית היפנוסלים להרזיה בכוח של התת מודע שלך. תוך 20 דקות ביום, תעזור לגוף שלך לאזן את רמות הלחץ, להיפטר מהקורטיזול המזיק ולאפשר לגוף שלך לחזור למצב הטבעי והמיטבי שלו – בו הוא שורף ומשתמש באנרגיה שזמינה לו בקלות. לא עוד מאבק יומיומי נגד האויב החבוי שלך שמחבל במאמצים שלך!

לחצו כאן כדי לגלות שיטה פשוטה וטבעית שתעזור לך לרדת במשקל בקלות ובלי רעב.

בעזרת התרגילים הפשוטים שיש בתכנית היפנוסלים החדשה, סוף סוף תוכל לאתחל את חילוף החומרים שלך כדי שתרגיש חי וחיוני כמו לפני כל הדיאטות שעשית. זה גם יעזור לך להיפטר מהתשוקה העזה למתוקים, מלוחים ושאר הנשנושים הלא בריאים ופשוט לשכוח מכל הנשנושים הליליים האלה שחיבלו בכל המאמצים שלך במהלך היום.