מה הקשר (המפתיע) בין זיכרון והמשקל שלך

"העולם הוא אנרגיה הפועלת ומשתנה בעקבות לאמונות, גישות ומחשבות של בני האדם", כך היה כתוב באותיות שחורות גדולות על גבי שלט ירוק שהיה תלוי על הקיר בכיתה, לימודי שיטת לוסקי. לקח לי כמה שנים טובות להבין את המשמעות של האמירה הזו ומה ההשלכות של זה על החיים שלי וכל מה שקשור אלי, כולל בריאות ומשקל.
אבל הגילוי המפתיע ביותר בקשר להצהרה הזו הגיע כאשר עיינתי באחד המחקרים של מכון ויצמן למדע שדיבר על הגילויים החדשים של סיבות ההשמנה החוזרת שהתגלו במחקר חדש בתחום חקר הביומה (אוכלוסיית חיידקי מעיים) והשפעתם על משקל.

מה הקשר (המפתיע) בין זיכרון והמשקל שלךהמחקר תאר ניסוי שבו השתתפו שתי קבוצות של עכברים. קבוצה אחת של עכברים שמנמנים מגיל צעיר וקבוצה שניה של עכברים רזים. שתי קבוצות העכברים פוטמו עד לכדי עודף משקל ולאחר מכן הועברו לדיאטה לצורך הרזיה. אכן לאחר תקופה שהוגדרה מראש, כל העכברים רזו, פחות או יותר, אבל החלק המפתיע הגיע לאחר מכן. העכברים שהיו רזים בתחילת הניסוי, נשארו רזים יותר לאחר מספר חודשים לעומת העכברים השמנמנים שרובם העלו את המשקל בחזרה ובמהרה. המסקנות של החוקרים היו חייבות להיות קשורות להסבר פיזיולוגי כלשהו והם קשרו אותו לאוכלוסיית המעיים של העכברים באופן הבא: עכברים שמנמנים היו בעלי אוכלוסיית מעיים שונה מאשר העכברים הרזים ולכן גם לאחר ההשמנה וההרזיה, השוני באוכלוסיית המעיים הוא זה שקבע את הגורל של העכברים האומללים שהשמינו את כל המשקל שירד מהם בחזרה.
כיצד? על פי החוקרים, חיידקי המעיים מחזיקים (בין היתר) זיכרון של המצב הקודם שהיה, ובגלל שהחיידקים של העכברים השמנמנים "זכרו" מצב של שמנמנות, הם גרמו (באמצעות כל מיני כימיקלים שהם יצרו במעיים) לביוכימיה של אותם העכברים לפעול כך שהמשקל יעלה ויחזור להיות כמו קודם, כפי שהם זכרו אותו. כלומר, שימו לב – הזיכרון של חיידקי המעיים יצר מחדש מצב שהיה בעבר רק בגלל שהם זכרו אותו. ובגלל שאצל העכברים הרזים לא היה זיכרון כזה, הם נשארו להיות רזים ללא שום מאמץ, כי זהו היה הזיכרון הקודם של חיידקי המעיים שלהם, זה מה שהם זכרו ממילא!
כאן החוקרים לקחו צעד אחד נוסף קדימה במחקר המפתיע הזה וביצעו שלב נוסף – הם לקחו מחצית מהעכברים השמנמנים שרזו והשמינו בחזרה ונתנו להם מנה מכובדת של אנטיביוטיקה, שהשמידה כמות גדולה של חיידקי מעיים ישנים, ולאחר מכן הם הזינו אותם בפרוביוטיקה – כלומר – שתלו בהם חיידקי מעיים חדשים שלא נשאו את זיכרון העבר שלהם. הפלא ופלא, העכברים שעברו את הפרוצדורה הזו – רובם המוחלט לא השמין בחזרה והם נשארו להיות רזים כמו העכברים שהיו רזים מתחילת הניסוי.
המסקנות היו מרעישות – לזיכרון של חיידקי המעיים היה חלק קריטי במנגנון ההרזיה / השמנה של העכברים, בין עם זה היה זיכרון מקורי טבעי או תהליך פולשני שהשמיד את החיידקים ושתל בהם חיידקים חדשים נטולי זיכרון.

ועכשיו נחזור לאמירה שהצבתי בתחילת המאמר – "העולם הוא אנרגיה הפועלת ומשתנה בעקבות לאמונות, גישות ומחשבות של בני האדם".
על פי שיטת לוסקי, כל בני האדם מורכבים מ-32 יכולות (אינטליגנציות) כמבנה אישיות שלם שמשפיע על בריאותם וחייהם באופן כללי ובפרט.
בתוך 32 היכולות הללו מתחבאים גם החלקים שמרכיבים את מבנה התודעה – מודע ותת המודע שלנו. על פי שיטת לוסקי, לכל אדם יש 3 רמות תודעה – מה שנקרא גם – 3 זיכרונות: מוח – מודע, בטן – תת המודע, תא (DNA) – על מודע.
שלושת הזיכרונות הללו הם התודעה השלמה של האדם והם מכילים את כל הידע האנושי הגלובלי וגם את המידע והידע האישי שהאדם צבר בחייו במודע או שלא במודע, הם מכילים גם את זיכרונות העבר שלו, מודעים ולא מודעים.
כעת שימו לב – על פי שיטת לוסקי, החלק שהוא תת המודע שלנו שוכן בבטן, זאת אומרת, הבטן וכל מה שיש בתוכה (חיידקי מעיים?) הם אלו שאוגרים את הזיכרונות והם הביטוי הפיזי של הזיכרונות שלנו. כלומר, אוכלוסיית המעיים שלנו משתנה מידי יום ושעה על פי האמונות והזיכרונות שאנחנו נאחזים בהם. כל המחקרים החדשים טוענים את אותו הדבר – הבטן הוכרזה כ-"מוח שני" שלנו והיא מחזיקה בחלק מכובד וחשוב בעיצוב הבריאות, הגוף וגם המשקל שלנו.

האם נטילת אנטיביוטיקה משפיעה לא רק על אוכלוסיית המעיים שלנו אלא גם על הביטוי שלה – הזיכרון הלא מודע שלנו? בהחלט כן. האם על ידי עבודה מכוונת של שינוי אמונות וזיכרונות שנבחר לשתול בתודעה שלנו אנחנו נשפיע על אוכלוסיית חיידקי המעיים שלנו? בהחלט כן!
אם כך, הנה לכם סיבה קריטית לכך שלא משנה מהם המאמצים החיצוניים שלכם (דיאטה), כל עוד לא נעשתה עבודה פנימית על תת המודע והאמונות / זיכרונות שלכם – הגוף יחזור להיות כפי שהוא היה לפני הדיאטה וכל המשקל יעלה בחזרה, במוקדם או אחרי זמן מה.
כל עוד אתם זוכרים את עצמכם שמנים – הגוף, בעזרתם הנאמנה של חיידקי המעיים שהם הביטוי הפיזי של הזיכרון, יגרום לכל המערכות של הגוף (ביוכימיה, הורמונים או מה שזה לא יהיה) להשתנות ולהגיב לאוכל שאתם אוכלים כך, שהגוף יאגור בחזרה את המשקל שהוא איבד ויחזור להיות כפי שאתם זוכרים אותו.
זאת הסיבה שישנם אנשים שמשמינים ממלפפונים וכאלה שאוכלים חמאה עם כפית ולא קורה להם (למשקל שלהם) דבר.

מהפכני? כן,
מטורף? בהחלט.

התגלית הזו והקשר הבלתי נמנע הזה הם שחיזקו את ידיי בפיתוח כלים פרקטיים ופשוטים לשינוי האמונות והזיכרונות שנמצאים בתת המודע שלנו כחלק עיקרי בתכנית שלי ששמה HypnoSlim להרזיה קלה דרך תת המודע.

היום אני בטוחה יותר מאי פעם – על מנת לשנות את הגוף שלך, עליך לשנות את האמונות והזיכרונות שמאוחסנים בתת המודע שלך. בלי זה, המאמצים החיצוניים שלך יהיו מאמצי שווא שיבוטלו כלא היו בכוח המוחלט של תת המודע שלך שהוא המנהל של כל התהליכים הפיזיולוגיים שמתנהלים בתוך הגוף שלך.
תת המודע שלך (המערכת האוטונומית) היא שמחליטה ושולטת על המאזן ההורמונלי, תגובת האינסולין בגוף וכל שאר התגובות הביוכימיות שמתרחשות בגוף שלך (וטוב שכך), אחרת האנושות לא הייתה שורדת את הדקות הקרובות.

הרזיה בריאה שנשארת לאורך זמן = שינוי פנימי ולא חיצוני.
ולכן, דיאטה לא עובדת.
תפסיקו לעבוד על עצמם (לשקר לעצמכם)
ותתחילו לעבוד על עצמכם (לעשות עבודה פנימית אמיתית).

ואם תרצו את עזרתי בכך, בשמחה רבה 🙂 לחצו כאן >> לפרטים מלאים על תכנית HypnoSlim וכל הכלים הפשוטים שפיתחתי כדי לעזור לכם לעשות את השינוי האמיתי (בתת המודע).